Magyar

Eddig még senki nem csinált magyar részt

Comments

• Itt nyugodtan kérdezzetek a AVA-ról, amiben tudok segítek.

IGN: hope01
  • Szia! Jó ötlet volt hogy nyitottál magyar topikot! Elég sokat avázok de eddig még nem láttalak,pedig a neved nem hétköznapi :D
    Ha már irtad hogy lehet kérdezni. Érdekelne hogy az sd arányomat hol mutatja? mert eddig a sima menübe láthato volt de most nem találom. És szerinted kevesebb hekker lesz mint eddig volt? a játékba Lajmund a nevem. de lehet itt iski fogja irni :D
  • Hali! Az arányt az infonál meg tudod nézni vagy a szobában nicknevedre jobb klikk.Hekkerek mindig lesznek de azért remélem kevesebb lesz mint az aeria kor vége fele,ne is emlegessük őket :dizzy:
    Majd idővel kiderűl milyen az új host,még ez a verzio is csak obt,nekem a cbt simábban ment,de már ez sem laggol úgy mint első két nap.
  • Igen egész jól beállt most már..kevés hekkerel találkozok. Most nem megy gondolom frissitenek..pedig kaptam egy hétre fizetös ruhákat a picsába :D
  • Hello ! Azt szeretném kérdezni, hogy nickname-t hogyan tudom megváltoztatni ?
  • fatepsifatepsi Member
    Hali!
    Ha jól emlékszem néha lehet venni nickname change-t ,emp ért,de már rég láttam
  • Ez egy nagyon jó ötlet, köszi! :D Évekig nyomtam AVA-t éjjel-nappal, még anno az IJJI korában, majd később az Area-nál is. Az Enmasse, mióta átvette sajna keveset. Leginkább a problémák miatt, most is ez fogad, ha be akarok lépni:
    GGr5khh.jpg
    Evvel az a baj, hogy hiába írom be a mail-re kapott kódot,és kattintok a gombra semmi nem történik...:(
    Kattinthatok ezret is rá, semmi!! Így aztán nem tudok fellépni, játszani! Bosszantó!
  • fatepsifatepsi Member
    Hali!
    Nekem is volt ilyen de egyből elfogadta.
    Nálam a stem-es inditással nem indul,enmasse luncher-al megy
  • DrBarbarDrBarbar Member
    edited August 18
    Sziasztok ! A mai frissítés óta nem tudok belépni a játékba másnál is jelentkezett ez a probléma ?
    kdkghdlhft.png
  • fatepsifatepsi Member
    edited September 10
    Hali!Én ilyenkor újraraktam a játékot, bár most hogy csak megalagger na server van...nem biztos hogy pont az avát kell erőltetni :)
Sign In or Register to comment.