Polski dział dyskusyjny

«13

Comments

• xSilveraxSilvera Member
    edited August 2016
    No siema siema.
    Pierwsze pytanie jest takie czy oni sami transferują konta czy musze sam? Jeśli mam już tu konto na tym samym emailu to coś pójdzie nie tak?
    Nie chce stracić konta tak samo jak aeria brała gre od ijji XD

Klanu też szukam :love:
  • Szczęść Boże!
    xSilvera wrote: »
    Pierwsze pytanie jest takie czy oni sami transferują konta czy musze sam?

W odpowiedzi na Twoje drugie pytanie:

Sam będziesz musiał przenieść konto z aerii do EME, konto dobrze że założyłeś, na nie "przerzucisz" konto a aerii.

• Jutro wybrańcy otrzymają klucze do wersji beta.
  • xSilveraxSilvera Member
    edited August 2016
    Mam nadzieję, że mi z konta żadne bronie nie znikną ;---; Ogólnie mam nadzieję że mi konto nie zniknie XDDDDDDD
  • Siema.
    Powiedzcie mi kiedy będzie można zagrać w ave??
    i jak będzie się odbywało to przenoszenie kont? ktos coś wie może?
  • Przenoszenie kont będzie pewno wyglądało tak, że zalogujesz się na stronie EME na swoje nowe konto, zostaniesz przekierowany na stronę aerii i tam potwierdzisz dane konta logując się na konto aerii które przenosisz. Bankowo podadzą instrukcje i dadzą odpowiednią ilość czasu na transfer.

Dostał ktoś z was stęp na zamkniętą betę?
  • Dzieki. na maila mieli to wysłać? jeżeli tak to ja nie dostałem.
  • rozumiem,ze jezeli nie dostalem tego maila to musze czekac az ta wersja beta sie skonczy i dopiero wtedy bedzie mozna sciagnac ave???
  • R4KAXREX7F wrote: »
    rozumiem,ze jezeli nie dostalem tego maila to musze czekac az ta wersja beta sie skonczy i dopiero wtedy bedzie mozna sciagnac ave???

To chyba logiczne ;ddddd

@EduardoPL
    Nie wiem czy jakikolwiek polak dostał się na betę, nie wiem też na co zwracali uwagę zapraszając ludzi do bety. Obstawiam że "randomowo" wysyłali zaproszenia. Lipa bo nie ma co w weekend robić jak pogoda brzydka :angry:
  • EduardoPL wrote: »
    Dostał ktoś z was stęp na zamkniętą betę?
    Tak

• xHaxxHax Member
    edited August 2016
    nie trzeba żadnych kodów/email by grać na cbt
    wystarczy że zarejestrowaliście się przed zamknięciem newslletera

EDIT: tutaj macie wszystkie informacje http://ava.enmasse.com/news/posts/the-ava-closed-beta-test-is-live
  • Siema Hax :)

Taa, zauważyłem poniewczasie że do 14 sierpnia trzeba było się zapisać na newsletter. Jeśli komuś bardzo zależy na CBT to na facebook'u, twitterze lub na streamach rozdają jeszcze klucze dostępu.
  • to zarzuc linkiem
  • R4KAXREX7F wrote: »
    rozumiem,ze jezeli nie dostalem tego maila to musze czekac az ta wersja beta sie skonczy i dopiero wtedy bedzie mozna sciagnac ave???

Za 4-5 dni kończy się zamknięta beta i startuje otwarta, gdzie każdy już będzie mógł przenieść swoje konto z Aerii.

• kemfes wrote: »
    to zarzuc linkiem

Linkiem do facebooka? :lol:
«13
Sign In or Register to comment.